Tkaniny i konfekcja Horeca
Horeca - Andropol S.A. - Polski Producent Tkanin

Kolekcja HORECA to oferta dedykowana hotelom i restauracjom. Prezentujemy szeroki wybór pościeli, ręczników, szlafroków i obrusów, spełniających najwyższe kryteria jakości i trwałości.

Wyposażenie hoteli konfekcją Andropol S.A. cechuje się również nienaganną stylistyką, która została doceniona przez wiele prestiżowych placówek w kraju i za granicą.

Starannie wyselekcjonowane surowce zapewniają naszym wyrobom doskonale właściwości użytkowe oraz estetyczne. Poście, ręczniki, szlafroki czy obrusy to esencja elegancji oraz klasycznego minimalizmu, który może zagościć także w Państwa obiektach.

Proponujemy pościel dla hoteli o rozmaitych rozmiarach i sposobach szycia, restauracje mają do wyboru ekskluzywną konfekcję stołową. Pomagamy w utrzymaniu najwyższego standardu oraz renomy prowadzonych przez Państwa kompleksów.

Dodatkowo gwarantem najwyższej jakości produkcji, jej stabilności i powtarzalności jest wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.

Wyroby Andropol S.A. są też bezpieczne dla człowieka o czym świadczy posiadanie znaku Tekstylia Godne Zaufania według OEKO-TEX® Standard 100.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez markę Horeca produktami za pośrednictwem katalogu online https://andropol.pl/katalogi/ 

Kołdry i poduszki hotelowe

Kołdry i poduszki hotelowe

Poduszki i kołdry z przeznaczeniem dla hoteli oferujemy w pełnej gamie rozmiarowej. Asortyment ten charakteryzuje aksamitna miękkość, delikatny chwyt, puszystość – zapewniają najwyższy komfort snu.

Zobacz więcej »
Ręczniki hotelowe

Ręczniki hotelowe

Konfekcja bawełniana frotte marki Andropol S.A. : ręczniki oraz dywaniki mają bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, charakteryzuje je doskonała chłonność wody przez cały czas użytkowania oraz

Zobacz więcej »

Obrusy i serwety bawełniane

Oferowana konfekcja stołowa wykonana jest tkanin o składzie: 100% bawełna. Zastosowane przędze zapewniają najwyższą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania. W przypadku obrusów kolorowych

Zobacz więcej »

Obrusy i serwety-mieszanki

Oferowana konfekcja stołowa wykonana jest tkanin o składzie: bawełna/poliester, zapewniających najwyższą trwałość użytkową. Oferujemy konfekcję w pełnej gamie kolorystycznej i rozmiarowej ustalanej indywidualnie z klientem.

Zobacz więcej »
Tkaniny horeca

Tkaniny horeca

Andropol S.A. oferuje w sprzedaży nie tylko konfekcję pościelową i stołową, ale również tkaniny w metrażu, z których można zlecić szycie konfekcji. Tkaniny bawełniane i

Zobacz więcej »

OCHRANIACZ NA MATERAC

Ochraniacz na materac jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą odpowiednio zabezpieczyć ten element łóżka oraz wydłużyć jego żywotność . Warstwa wierzchnia wykonana jest

Zobacz więcej »

Wyślij zapytanie o produkt