TECHNOLOG

Nazwa firmy:

ANDROPOL S.A.

Miejsce pracy:

BIAŁYSTOK

Wymiar pracy:

Pełny etat

Typ umowy:

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej i technologicznej,
  • analiza i doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych linii produkcyjnych,
  • poszukiwanie innowacyjnych technologii i rozwiązań usprawniających automatyzację procesu produkcji,
  • udział w próbach technologicznych, kwalifikacji urządzeń oraz wdrażania procesu,
  • współpraca z jednostkami badawczymi oraz z Działem Kontroli Jakości i Sekcją Zakupów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane chemiczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży włókienniczej,
  • dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja),
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju,
  • przyjazną atmosferę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwa praca w systemie dwuzmianowym.

Prosimy o dopisanie w treści dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez ANDROPOL S.A. z siedzibą w Andrychowie na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy”. Jeżeli chcesz, abyśmy wzięli pod uwagę Twoją kandydaturę na inne stanowiska pracy oferowane przez ANDROPOL S.A. z siedzibą w Andrychowie, prosimy o dodanie w treści dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDROPOL S.A. z siedzibą w Andrychowie zawartych w aplikacji o pracę i dołączonych do niej dokumentów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w tej firmie” (Umieszczenia moich danych na liście rezerwowej, jednak nie dłużej niż przez 1 rok) . Informujemy Cię, że w tym zakresie masz prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ANDROPOL S.A. z siedzibą w Andrychowie. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody także dla celów przyszłych rekrutacji.