KARIERA

Szukasz miejsca, gdzie możesz rozpocząć lub kontynuować swoją karierę? Firmy, w której ludzie i odpowiednie narzędzia pozwolą Ci na zrealizowanie swoich zawodowych pomysłów? Napisz do nas.

 

Jesteśmy otwarci na zmiany, które służą podnoszeniu jakości oferowanych przez nas usług, dlatego zawsze chętnie rozmawiamy z kandydatami, którzy chcą swoją rozległą wiedzą wspierać procesy produkcyjne i sprzedaż Andropol S.A.

 

Wiemy, iż ciągły rozwój Andropol S.A. oraz ugruntowana pozycja na rynku jaką zajmuje firma możliwe są dzięki ludziom, którzy w niej pracują.

 

Osoby pragnące zostać członkiem naszego zespołu, jak w wielu innych zawodach, powinny zdobyć maksymalnie dużo doświadczenia zanim podejmą pracę na samodzielnym stanowisku. Nasze firma daje tę możliwość i pozwala zapoznać się z potrzebnym w tej pracy zapleczem technologicznym, programami oraz specjalistycznymi działaniami. Nowym pracownikom służymy wiedzą i doświadczeniem.

Zachęcamy do aplikacji.

Osoby zainteresowane pracą w naszym zespole prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: sekretariat@andropol.pl