KARIERA

Szukasz miejsca, gdzie możesz rozpocząć lub kontynuować swoją karierę? Firmy, w której ludzie i odpowiednie narzędzia pozwolą Ci na zrealizowanie swoich zawodowych pomysłów? Napisz do nas.

Jesteśmy otwarci na zmiany, które służą podnoszeniu jakości oferowanych przez nas usług, dlatego zawsze chętnie rozmawiamy z kandydatami, którzy chcą swoją rozległą wiedzą wspierać procesy produkcyjne i sprzedaż Andropol S.A.

Wiemy, iż ciągły rozwój Andropol S.A. oraz ugruntowana pozycja na rynku jaką zajmuje firma możliwe są dzięki ludziom, którzy w niej pracują.

Osoby pragnące zostać członkiem naszego zespołu, jak w wielu innych zawodach, powinny zdobyć maksymalnie dużo doświadczenia zanim podejmą pracę na samodzielnym stanowisku. Nasza firma daje tę możliwość i pozwala zapoznać się z potrzebnym w tej pracy zapleczem technologicznym, programami oraz specjalistycznymi działaniami. Nowym pracownikom służymy wiedzą i doświadczeniem.

Zachęcamy do aplikacji.

ETAPY PROCESU REKRUTACJI

TWOJA APLIKACJA
TWOJA APLIKACJA
Wyślij do nas swoje CV.
WYBÓR KANDYDATÓW NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ
WYBÓR KANDYDATÓW NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ
Wstępny etap rekrutacji.

Analizujemy Twoją aplikację pod kątem kwalifikacji i umiejętności, które zamieściliśmy w ogłoszeniu.

Wybrane CV zostają przekazane do Dyrektora/Kierownika (przyszłych przełożonych).
Spełniasz kluczowe wymagania na stanowisku? Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
ROZMOWA KWALIFIKACYJNA
ROZMOWA KWALIFIKACYJNA
Spotkanie z Kandydatem odbędzie się w siedzibie Spółki lub w formie online, a uczestniczyć w nim będzie przyszły przełożony oraz Specjalista ds. HR.

Na tym etapie weryfikujemy kompetencje, motywację oraz potrzeby.
WYBÓR KANDYDATA
WYBÓR KANDYDATA
Zakończenie procesu rekrutacji.

Po rozmowie kwalifikacyjnej następuje wybór Kandydata.

Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przekaże informacje o wynikach procesu. Jeżeli wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, możemy odezwać się w sprawie innych ogłoszeń o podobnym profilu stanowiska.
I DZIEŃ PRACY
I DZIEŃ PRACY
Powodzenia 😊